NASZA HISTORIA

ECO MARINE to polska firma, posiadająca także swoją rejestracje w Chorwacji, która zajmuje się dystrybucją ekskluzywnych jachtów motorowych. W zakresie działań naszej firmy jest sprzedaż jachtów najlepszych jakościowo spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

ECO MARINE oferuje luksusowe jachty motorowe i wspaniałe łodzie kabinowe. Jednostki te przeznaczone są dla motorowodniaków, oraz żeglarzy, którzy cenią sobie właściwości nautyczne, a także odpowiedni komfort, bezpieczeństwo i wygodę obsługi.

Jesteśmy jedynym w Polsce i w Chorwacji oficjalnym przedstawicielem szwedzkiej stoczni oferującej wspaniałe jachty motorowe NIMBUS, PARAGON oraz ALUKIN -doskonałe aluminiowe łodzie.

Jesteśmy w Polsce i w Chorwacji wyłącznym przedstawicielem fińskiej stoczni BELLA, która posiada w swojej ofercie wyśmienite łodzie motorowe BELLA, FLIPPER, FALCON I AQUADOR – to doskonałe motorówki posiadające wspaniałe walory nautyczne.

Wybierając jacht z naszej oferty, macie Państwo szansę na odkrycie niezwykłych doznań i zasmakowanie prawdziwej wolności. Wszechogarniająca żeglarska energia oto motto ECO MARINE!!!

Nasza firma powstała w wyniku inspiracji zaczerpniętych z niezwykłych podróży po różnych akwenach morskich na jachtach żaglowych i jachtach motorowych. Połączyliśmy naszą pasję z marzeniami, dzięki czemu robimy to, co naprawdę kochamy robić, a to z kolei przenosi się na zadowolenie naszych klientów.

Miejscem, w którym jesteśmy zakochani jest Chorwacja. Niesamowita, dzika przyroda, wspaniała kultura, znakomite jedzenie, a także życzliwi mieszkańcy to wszystko sprawia, że jest to miejsce idealne do uprawiania sportów wodnych.

ECO MARINE to rodzinna firma, która istnieje na rynku od roku 2012 i od początku zajmuje się sprzedażą, obsługą i czarterem jachtów motorowych. Mimo krótkiego czasu na rynku posiadamy ogromne doświadczenie, które wykorzystujemy w pracy. Zarówno właściciele, jak i zatrudnieni pracownicy są obecni w branży jachtowej od wielu lat.

Naszym przedsięwzięciom przyświeca filozofia bezpieczeństwo, jakość i ECO-logia. Nawiązujemy współpracę z producentami jachtów, którzy cenią sobie połączenie nowoczesności z klasą, komfortu z żyłką sportową, ekologii i luksusu. Jachty, które oferujemy, są wyjątkowe pod kątem wyposażenia i komfortu żeglowania.

Prezentujemy nasze jachty na wielu imprezach, galach, targach i eventach – często jesteśmy nagradzani za nasze dokonania na rynku krajowym oraz za promowanie naszych szczególnie ekskluzywnych produktów, które to także zdobywają nagrody i wyróżnienia.

Jesteśmy Honorowym Partnerem Elite Club Monaco z siedzibą w Warszawie.

GALERIA