DOSKONAŁE DOŚWIADCZENIE

Dynamiczna przyjemność z jazdy

Innowacyjne rozwiązania Bella stworzyły gamę łodzi z bezpieczną i dynamiczną obsługą. Wszystkie nowe łodzie Bella zostały zaprojektowane, aby zwiększyć zaufanie kapitana i poprawić komfort pasażerów. Z Bellą żeglarstwo jest zabawne, niedrogie i bezpieczne.

Różnorodny zakres zastosowań

Nowa oferta łodzi Bella oferuje rozwiązania kadłubowe dla wszystkich preferencji. Niezależnie od tego, czy chcesz cieszyć się przestronnymi i wygodnymi rozwiązaniami pokładowymi Bow-Rider, czy też potrzebujesz wszechstronności łodzi typu pilothouse, nowa gama Bella ma właśnie tę łódź.

Zbudowane do końca

Nasze ciągłe prace badawczo-rozwojowe i nowoczesny proces produkcji gwarantują, że otrzymasz wysokiej jakości łódź Bella, która zachowa swoją wartość. Nasi eksperci nieustannie śledzą trendy w budowaniu łodzi na całym świecie, ściśle współpracując z projektantami i dostawcami surowców. Dlatego możesz mieć pewność, że do produkcji łodzi zostały użyte tylko najlepsze surowce i materiały. Nasza międzynarodowa sieć zakupów gwarantuje, że oprócz nienagannej jakości możesz cieszyć się doskonałym stosunkiem ceny do jakości.

W dobrym towarzystwie

Nowa seria Bella oferuje najbardziej przyjemne wrażenia z pływania. Pozwól spełnić swoje marzenia żeglarskie.

Najdrobniejsze szczegóły

Jakość Bella emanuje luksusem i komfortem, zrodzonym z bezkompromisowych umiejętności budowy łodzi i nordyckiego designu. Każdy szczegół ma funkcję, która poprawia użyteczność i właściwości łodzi. Te szczegóły zostały skonstruowane z najlepszych materiałów i zaprojektowane z myślą o potrzebach użytkownika łodzi.

Różnorodność, która się wyróżnia

Nowa seria Bella jest pełna różnorodności i funkcji, które przesuwają granice żeglarstwa. Zobacz naszą ofertę modeli i poznaj społeczny wymiar żeglarstwa w zupełnie nowy sposób.