Aquador Boats

Uderzające kontury i przestronny kokpit tego szybkiego, wielozadaniowego jachtu w znacznym stopniu przyczyniają się do jego uniwersalnego wyglądu cieszącego się zainteresowaniem wśród żeglarzy w każdym wieku. Obszerna przestrzeń pokładowa łodzi, powiększona o sporą platformę do pływania i regulowaną tylną kanapę, może pomieścić ośmiu pasażerów, dzięki czemu świetnie nadaje się do imprezowania, łowienia ryb i nieskrępowanego lenistwa pod słońcem. Elegancki kadłub szybko reaguje na duże prędkości i jest stabilny w ciężkich warunkach przy dużych falach.

WALKAROUND

Uderzające kontury i przestronny kokpit tego szybkiego jachtu wielozadaniowego znacznie zwiększają jego uniwersalny urok wśród żeglarzy w każdym wieku. Duża przestrzeń na pokładzie, powiększona przez dużą platformę do pływania i regulowaną tylną kanapę, może z łatwością pomieścić ośmiu pasażerów, dzięki czemu jest świetna na imprezy, wędkowanie lub nieokiełznaną leniwość pod słońcem. Smukły kadłub szybko reaguje na dużą prędkość i jest stabilny podczas dużego wzrostu prędkości.

DAYCRUISER

Uderzające kontury i przestronny kokpit tego szybkiego, wielozadaniowego rzemiosła w znacznym stopniu przyczyniają się do jego uniwersalnego wyglądu wśród żeglarzy w każdym wieku. Obszerna przestrzeń pokładowa łodzi, powiększona o sporą platformę do pływania i regulowaną tylną ławkę, może pomieścić ośmiu pasażerów, dzięki czemu świetnie nadaje się do imprezowania, łowienia ryb i nieskrępowanego lenistwa pod słońcem. Elegancki kadłub szybko reaguje na duże prędkości i jest stabilny w ciężkich falach.

HARDTOP

Zwycięska fuzja hydro-dynamicznej konstrukcji, wyjątkowa stabilność i znakomita obsługa w tych wielozadaniowych łodziach zapewniają niezwykłą wydajność w każdych warunkach pogodowych. Życie na pokładzie jest udoskonalone dzięki przemyślanemu układowi i łatwemu dostępowi do wszystkich elementów pokladu, dlatego też podróż tym jachtem staje się wygodna i przyjemna.

CABIN

Jeśli cenisz sobie całkowicie niezależny rejs, zamieszkując wspaniałe wnętrze i wyjątkowe osiągi naprawdę przestronnych cruiserów Aquador, ta łódź jest dla Ciebie. Sterówka tych wspaniałych łodzi może być przekształcona w mgnieniu oka z zamkniętego odosobnienia w jasną, przestronną przestrzeń.