FILOZOFIA

Opracowujemy i produkujemy nową generację bezkompromisowych łodzi motorowych o doskonałej wydajności i zdolności żeglugowej, w taki sposób, aby sprostać najtrudniejszym możliwym warunkom na morzu. Bezpieczeństwo i jakość jachtów Paragon opiera się na wieloletnim doświadczeniu w budowaniu łodzi i fachowym rzemiośle, w połączeniu z szeroką współpracą z morskimi służbami ratowniczymi, strażą przybrzeżną i kierowcami wyścigów samochodowych. Nasze łodzie są zbudowane z myślą o ludziach aktywnych, którzy szukają ekscytującego życia na morzu przez cały rok. To łodzie wykonane przy użyciu innowacyjnych środków i przełomowego designu, które są przestronne, praktyczne i bezpieczne. Posiadanie, jazda lub po prostu bycie na pokładzie łodzi Paragon to ekscytujące doświadczenie samo w sobie.

POD POWIERZCHNIĄ

To, co widzisz, nie zawsze stanowi najważniejszą różnicę. W Paragonie głęboki kadłub w kształcie litery V stanowi podstawę fantastycznych właściwości nautycznych i doskonałego trzymania się toru jazdy na morzu. To kadłub, który wytrzymuje wszystkie warunki i zapewnia bezpieczną jazdę wraz z aktywnym i bezpiecznym prowadzeniem.

FUNKCJA PRZED PROJEKTOWANIEM

Przy projektowaniu łodzi Paragon pracowaliśmy zgodnie z koncepcją „funkcji przed projektowaniem”. Uważaliśmy, że funkcja jest najważniejszą własnością łodzi używanej przez profesjonalistów przez cały rok i przez aktywnych ludzi o wysokich oczekiwaniach. To oczywiste podczas projektowania i budowy łodzi, która ma wytrzymać wszystkie ekstremalne warunki na morzu.