Złoty medal na 21. Targach Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW Łódź Poland dla jachtu FLIPPER 900 ST za najlepiej przemyślane wnętrze oraz za największą ilość miejsca w kokpicie dla jachtu motorowego do 10 metrów.

W październiku 2019 roku na Warszawskim Salonie Jachtowym wśród łodzi NIMBUS prezentowaliśmy wspaniały jacht FlIPPER 900 ST była to pierwsza polska premiera tego jachtu dla nas wielki sukces jacht cieszył się ogromnym zainteresowaniem i zdobył wyróżnienie za najbardziej przemyślane rozwiązanie wnętrza.

Na piękne jachty NIMBUS i FLIPPER zapraszały Miss Polski

W październiku 2014 roku na ogólnopolskiej Gali Luksusowa Marka Roku 2014 Firma ECO MARINE została nagrodzona jako firma, która proponowała najbardziej luksusowe usługi. Znalezienie się wśród wielu prestiżowych firm było dla nas wielkim zaszczytem i ogromnym osiągnięciem.

W listopadzie 2016 roku na ogólnopolskiej Gali „Luksusowa Marka Roku” firma ECO MARINE, jako przedsiębiorstwo sprzedające jachty motorowe szwedzkiej stoczni NIMBUS, została ponownie doceniona i nagrodzona statuetką za ponadczasowe, klasyczne piękno, które łączy się z wyjątkowym designem i ogromną funkcjonalnością. Te właśnie cechy przypisywane są jachtom NIMBUS, które są budowane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa potwierdzonych certyfikatami jakości „Feel the Difference” i dbałością o szczegóły.

W kwietniu 2017 roku na ogólnopolskiej Gali „Luksusowa Marka Roku oraz Sukcesy Roku” odbywającej się w Warszawie, firma ECO MARINE została nagrodzona statuetką Sukces Roku. Również do tego sukcesu przyczyniła się dystrybucja jachtów szwedzkiej stoczni NIMBUS.

W październiku 2017 roku na targach żeglarskich Warszawski Salon Jachtowy – Firma ECO MARINE została wyróżniona i nagrodzona statuetką Champion Jachtingu 2017.

W kwietniu 2018 roku na ogólnopolskiej Gali „Luksusowa Marka Roku oraz Sukcesy Roku” w Łochowie pod Warszawą, Firma ECO MARINE promująca jachty szwedzkiej stoczni NIMBUS została ponownie nagrodzona przyznaniem tym razem statuetki Sukces Roku.

W październiku 2018 roku odbyły się targi żeglarskie Wiatr i Woda w Katowicach, oraz targi żeglarskie Warszawski Salon Jachtowy. W listopadzie 2018 roku braliśmy również udział w targach żeglarskich Boat Show w Łodzi.

Jesienią na targach żeglarskich w Katowicach, Warszawie i Łodzi miał premierę NIMBUS Weekender W9 – To wielki sukces dla Nimbusa, odwiedziło nas niezmiernie wielu gości chwaląc nowoczesny design tej łodzi, wspaniałą linię oraz niesamowity komfort wnętrza – przełożyło się to na zdobyte nagrody.

Na Warszawskim Salonie Jachtowym zdobyliśmy wyróżnienie za najlepszą premierę jachtu motorowego. Nowoczesny projekt i wysoki komfort zagospodarowania wnętrza.

Na Łódzkim Boat Show zdobyliśmy nagrodę dziennikarzy w kategorii jacht motorowy za Najlepszy Komfort i Luksus na 9 metrach.

Na koniec listopada 2018 roku na ogólnopolskiej Gali „Luksusowa Marka Roku oraz Sukcesy Roku” w Janowie Podlaskim, Firma ECO MARINE prezentująca wspaniałą dekę SUP NIMBUS Edition, została ponownie nagrodzona przyznaniem tym razem statuetki Luksusowy Produkt Roku 2018.