POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA W STANIE EPIDEMII COVID-19

Przede wszystkim, Wasze bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.

Zgodnie z wytycznymi, wszystkie jachty oprócz standardowego sprzątania będą poddawane dokładnemu czyszczeniu i dezynfekcji przed każdym rejsem. Nasz personel będzie przestrzegał wszystkich przepisów bezpieczeństwa, m.in. nosząc maski i rękawiczki oraz zachowując bezpieczny dystans. Dodatkowe opłaty uiszczanie przez Państwo bezpośrednio przed czarterem, przyjmowane będą w naszym biurze, w formie płatności kartą płatniczą.

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jachtu, jest dokonanie pierwszej wpłaty na numer konta bankowego podanego w formularzu rezerwacji. Czarter odbędzie się tylko wtedy, gdy wszystkie płatności zostaną uregulowane w odpowiednim czasie.

Należy pamiętać, że obowiązek przeprowadzenia testu COVID-19 przed lub po zakończeniu podróży nie będzie wystarczającym warunkiem do otrzymania zwrotu pieniędzy. Podobnie, wszelkie przeszkody związane z Państwa transportem nie są wystarczającym warunkiem do otrzymania zwrotu pieniędzy.

Tylko kraj uczestnika umowy czarteru będzie brany pod uwagę w kontekście przedstawionych warunków rezygnacji:

  • jeżeli w dniach trwania rejsu granice kraju przyjmującego lub podróżnego są oficjalnie zamknięte;
  • jeśli po powrocie z wakacji wymagana jest co najmniej 7-dniowa kwarantanna;
  • jeżeli w dniu wypłynięcia jachtu lub w miejscu zamieszkania podróżnego formalnie zakazane jest pływanie łodzią lub podróżowanie w innym miejscu niż to, w którym się on znajduje.

Istnieje możliwość przeniesienia czarteru na inny termin, w zależności od dostępności jednostek i terminów. W przypadku zmiany terminu czarteru z zachowaniem wyboru jednostki, opłata za anulowanie rejsu zostanie zwrócona w kwocie pomniejszonej o koszty administracyjne.